קישורים

אתרי Flow-forms
התופעה שנקראת Flowforms נתגלתה על ידי ג'ון וילקס מאנגליה, אומן ומורה הפועל בסמינר למורי וולדורף באמרסון, לונדון. תלמידיו, מכל העולם, חזרו למקומותיהם והקימו כל אחד בארצו מרכז מחקר ופיתוח העוסק בתופעה. ג'ון וילקס נפטר במרץ, 2011, וממשיך את פועלו איאן טראוסדל שעבר מניו זילנד למרכז המחקר באמרסון, לונדון.

להלן כמה קישורים נבחרים לאתרים כאלה:

מעגלי מים באמריקה

מעגלי מים באוסטרליה – "פיל סדג'מן חקר ועבד בטסמניה כ-20 שנה עד שהגיע לחקלאות ביו-דינמית ול"פלופורמס"…

אנגליה – מולדת ה- Flowforms – האתר החדש של איאן טראוסדל בו הוא מציג את חזון הטיפול במים כצורך אנושי ראשון במעלה.

חשיבה חדשה במדע

פרופ' ג'ראלד פולאק מאוניברסיטת וושינגטון הוציא ספר חדש בעקבות מחקריו על "מצב הצבירה ה-4 של המים" – שווה קריאה. יש כאן גילוי חדש ומעניין שדורש מהאקדמיה להיכנס ברצינות למחקר כולל על המים.

גיאומטריה פרוייקטיבית – ענף במתמטיקה שמעטים עוסקים בו כיום. עוסק בחוקים הנובעים מפגישת נקודות, קווים ומישורים במרחב, ועליו מבוססת כל הגרפיקה (3d) הממוחשבת למשל. זהו המדע שמאחורי היווצרות הגופים החיים: צמחים, איברים בעלי חיים.

המכון לחקר הטבע – מדענים שהחליטו לנסות ולשנות את הראייה המדעית מ"איך לנצל ולמדוד את הטבע" ל-"הבה נתבונן בצורה בלתי משוחדת בטבע". הרבה מאד מאמרים ומחקרים שבבסיסם התבוננות אמיתית בטבע.

המסר של המים – מחקריו של ד"ר אימוטו היפני על ההתגבשות היפהפיה של מים איכותיים, וכיצד מים יכולים לשקף אינפורמציה של מילים ותודעה אנושית. מדהים!

אנתרופוסופיה
אנתרופוסופיה בישראל – רודולף שטיינר פיתח את ידע האדם, ונתן גם את האימפולס הראשוני להתבוננות פנומנולוגית (בתופעות) על בסיס מחקריו של גתה. בדרך זו עבדו שוונק ואחריו וילקס כשהתבוננו במים ותיארו את רכבת המערבולות ואת מעגלי המים.

הסיפור של המים רק מתחיל…